WhatsApp Icon
1

Tom van Boheemen

Commercieel werkstudent

“If you were 20 failures away from your goal, how fast would you want to fail?”

Tom studeert commerciële economie en koos deze richting omdat hij van nature sociaal en commercieel ingesteld is. Hij is altijd op zoek naar nieuwe, creatieve manieren om waarde te creëren en resultaten te boeken. Zijn energie en nieuwsgierigheid komen perfect tot hun recht in zijn werk bij MarketingKarwei, waar hij als saleswerkstudent dagelijks in actie komt.

In zijn rol richt Tom zich op het werven van nieuwe klanten en het maken van vervolgafspraken. Dit doet hij met een mix van enthousiasme, luistervaardigheid en resultaatgerichtheid.Wat Tom het leukst vindt aan zijn werk? De afwisseling! De ene dag is hij op kantoor naast zijn collega’s, de volgende dag staat hij buiten de deur in contact met mensen. Hij houdt van die dynamiek en van de uitdaging om steeds weer nieuwe contacten en kansen te creëren. Zijn collega’s zouden hem omschrijven als rustig in het begin, maar al snel enthousiast en spraakzaam met humor.

De werkdag van Tom is geslaagd als hij met een goed gevoel naar huis gaat. Dat kan komen door een gescoorde afspraak, maar ook door een leuk gesprek met iemand die hij bezoekt.

Buiten werk is Tom net zo actief en nieuwsgierig. Reizen, festivals, paddelen of gewichten tillen: hij probeert altijd nieuwe dingen en stapt graag uit zijn comfortzone. Diezelfde energie en nieuwsgierigheid brengt hij mee naar zijn klanten: actief, betrokken en resultaatgericht, maar altijd met een glimlach.Bij MarketingKarwei voelt Tom zich helemaal thuis: een jong, gedreven team, gezellige werkdagen en volop ruimte om te leren, te ontdekken en te scoren. Als jij contact hebt met Tom, weet je één ding zeker: hij gaat altijd voor actie, resultaat én een goed gesprek.

Waar krijgt Tom energie van?

Een deal sluiten

Tom krijgt een enorme boost wanneer een deal rondkomt. Het gevoel van succes geeft hem nieuwe energie en inspiratie.

Een goed gesprek

Een dag is voor hem compleet als hij een goed gesprek met een bedrijf heeft gehad: hierop bouwt hij verder.

Nieuwe dingen proberen

Hij geniet ervan om nieuwe dingen uit te proberen en daarbij uit zijn comfortzone te stappen.

David's laatste projecten

Klaviyo opzetten bij Toolsvoordelig

Technische SEO MarketingKarwei

Google Ads bij Buitenkado

HubSpot CRM consultant vacature

Hubspot implementatie